می خوام ماشین عروسیم تک باشه  !!

ماشین عروس

تقریبا آخرین چیزی که دغدغه عروس خانم ها و آقا داماد ها می باشد تزیین ماشین عروس است.

ماشین عروس

ماشین عروس یک خودرو زیبا و تزیین شده از گلهای تازه یا بادکنک های رنگارنگ یا تور های به رنگ شاد تزیین می شود.

          ماشین عروسماشین عروسماشین عروس     
تزیین ماشین کاملا سلیقه ایست و می توان هزینه اش را بالا یا پایین آورد.

قیمت متوسط در تزیین ماشین چیزی حدود پانصد تا هشتصد هزار تومان می باشد .
   
        ماشین عروسماشین عروس
تزیین ماشین عروس به فصل و مناسبت هایی مثل نیمه شعبان ، عید نوروز و ... بستگی دارد چون در این روزهای خاص قیمت گل های طبیعی بسیار گران می شود و چه بهتر است که از وسایل دیگر مانند تور و بادکنک و برگ سبز استفاده شود تا هم از خلاقیت خود استفاده و هم هزینه عروسی را کم کرده باشید.

ماشین عروس
تزیین ماشین عروس کاملا سلیقه است اگر می خواهید تزیین ماشین با سلیقه عروس و داماد باشد دقت داشته باشید که چه رنگهایی کنار هم می گذارید ؛ فصل ها میتوانند بهترین ایده برای شما باشد ،  چه خوب است که هارمونی رنگها را بشناسید.


        ماشین عروسماشین عروس

در مراسم نامزدی که خودمانی تر و ساده تر است می توان از پاپیون و تور یا گوی های رنگارنگ استفاده کرد.

ماشین عروس

ماشین عروس را با گل های ارزان زیبا می توانیم تزیین کنیم و این بستگی به سلیقه شخصی شما دارد فقط در این کار باید به رنگها دقت بکنیم و اینکه گلها را متناسب با رنگ ماشین انتخاب کنیم.


ماشین عروسماشین عروس

گل ارکیده گرانترین گلی است که در تزیین ماشین عروس به کار می رود از شاخه ای پنج الی شش هزار تومان شروع می شود تا پنجاه هزار تومان .

هر گلی درجه یک ، دو ، سه دارد .


ماشین عروس

بادکنک ها تزیینی نیز در چند سال اخیر جایگزین گل های طبیعی گران شده است .

اگر از آن افرادی هستید که حساب پولتان را دارید بهتر است که از ماشین خودتان استفاده کنید یا از بستگان نزدیک امانت بگیرید.

ماشین عروسماشین عروس

اگر ماشین عروس اجاره می کنید قیمت آن حدودا از ساعتی ششصد تا یک میلیون تومان شروع می شود مثل ماشین های بی ام دبلیو ، بنز و ماشین های کلاسیک.

ماشین عروس
ماشین عروس
ماشین عروس

در ضمن برای اجاره کردن ماشین های فوق باید به قیمت خود ماشین چک ضمانت بدهیم.

ماشین عروساگر می خواهید ماشین کرایه کنید حتما یک زمان اضافی نیز در کرایه آن در نظر بگیرید وبه فکر بدقولی های عکاس ، آرایشگر و حتی ترافیک را بکنید تا برای تحویل آن اضطراب نداشته باشید.

در بعضی مواقع شما می توانید یک ماشین مدل بالا با راننده بگیرید و جلوگیری کنید از مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید و جلوی حوادث احتمالی را بگیرید و یک شب فراموش نشدنی را برای خود و عروستان رقم بزنید.

ماشین عروس

البته بعضی از افراد کالسکه یا ماشین ها عتیقه را نسبت به ماشین های گران قیمت ترجیح می دهند.

کالسکه عروس
ماشین عروس
البته باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از این ماشین ها با خطر خرابی همرا است چه بسیار عروس و داماد هایی که به خاطر خرابی ماشین در روز عروسیشان به تعمیرگاه رفته باشند.

ماشین عروس

ماشین عروس

در بسیاری از روستاهای ایران عروس را بر مرکبی مانند الاغ و اسب به خانه داماد می برند امروزه در شهرها استفاده از اسب و کالسکه و حتی بالگرد به عنوان مرکب عروس می توان استفاده کرد.

بالگرد عروسی
اسب عروس

بعضی از افراد هم برای اینکه میخواهند خاص باشند از تراکتور هم به عنوان ماشین عروس استفاده می کنند.

ماشین عروس

ماشین عروس از همان ابتدا شروع مراسم که داماد به دنبال عروس در آرایشگاه می رود و حتی بعد از آن در فیلمبرداری ها و تا رسیدن در محل برگزاری ، تا منزل خودشان یکی از المان های عروسی است.

بهترین پیشنهاد برای رنگ ماشین عروس رنگ سفید می باشد که متناسب با آیتم های عروسی می باشد و در انتخاب گل مدل ها و رنگهای آن دستتان باز است.

 ماشین عروس

گل های قرمز و سفید و صورتی یک ظاهر لطیف به ماشین عروسی که سفید باشد می دهد .

ماشین عروس

در فصول گرم از گلهایی استفاده کنید که پذیرش طاقت گرمای بالا را داشته باشند حتی می توانید از گل های مصنوعی رنگارنگ استفاده کنید.

و نکته آخر این است که سایز ماشین را در نظر بگیرید چراکه ماشین های کوچک فضای کافی برای لباس عروس های بزرگ و پر از پف که زود چروک می شوند را ندارند.

ماشین عروس

در نهایت برای انتخاب یک ماشین عروس از سلیقه خودتان غافل نشوید و به یاد داشته باشید چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد خوشحالی شما و همسرتان است.ماشین عروس
ماشین عروس
ماشین عروس
دوست عزیزم :
هیچ اتفاقی در دنیا مهم تر از انتخاب یک همسفر برای بقیه عمر نیست .... آغاز سفر دائمی و شراکت در دوست داشتن بر شما مبارک ....

 

اینستاگرام پیج ما را در اینستاگرام دنبال کنید. 

 

تاریخ ثبت: :23-06-1398
تعداد بازدید: :1828

ثبت نظر

( نظر خود را درباره این مقاله ثبت کنید )

مطالب مرتبط

موردی یافت نشد.