دسته گل عروسیم رو چگونه انتخاب کنم ؟

عروس خانم ها برای سفارش یک دسته گل ایده آل برای ازدواجشان خیلی دقت نظر و توجه به رنگ و زیبایی آن دارند .


دسته گل عروس
پس از لباس عروس انتخاب دسته گل هماهنگ با آرایش و رنگ پوست به عروس خانم ها این امکان را می دهد که جلوه خاصی در مراسم شب عروسیشان داشته باشند.
در ابتدا هماهنگی لباس عروس و اندازه دسته گل مهم است.
گل های آویزان و آبشاری برای عروس هایی که دامن لباسشان ساده است مناسب است.


دسته گل عروس

کسانی که مایل هستند مدل لباسشان بیشتر به چشم آید باید از دسته گل کوچک استفاده کنند.


دسته گل عروس

سبک لباس شما در انتخاب دسته گل بسیار مهم است. برای لباس های دنباله دار بلند دسته گل های آبشاری و برای لباس های پرنسسی دسته گل های گرد مناسب تر می باشد.دسته گل عروسدسته گل عروس

انتخاب دسته گل عروس با گل هایی که مقاوم هستند و زود پژمرده نمیشوند ، کار بسیار آسانی است.


دسته گل عروس

دسته گل بستگی به جثه و اندام عروس خانم دارد ؛ اگر عروس خانم لاغر اندام است دسته گل کوچک برای او مناسب است ؛ عروس های درشت اندام و قد بلند بهتر است از دسته گل دنباله دار و بزرگتر انتخاب کند. انتخاب گل از گل فروشی ها باید به سلیقه شما صورت بگیرد. انتخاب دسته گل عروس بر اساس فصلی که در آن مراسم برگزار می شود بسیار راحتتر و به صرفه تر است.
مکان عروسی در انتخاب دسته گل عروس نقش بسیار زیادی خواهد داشت؛ اگر مراسم شما در فضای باز برگزار می شود می توانید از انواع گلهایی که دارای عطر و بو هستند استفاده کنید و اگر در تالار برگزار می شود بهتر است از گل های بدون عطر استفاده شود.


دسته گل عروس

رنگ گلها در دسته گل عروس معنای مختلفی دارد برای شما چند نمونه از معانی مختلف را بازگو می کنیم :

رز قرمز از عشق سخن می گوید.


دسته گل عروس

رز زرد نشان دهنده دوستی و مراقبت است و هم چنین دلگرمی را انتقال می دهد.


دسته گل عروس

رز سفید به معنای عشقی خالصانه و پاک و آسمانی است.


دسته گل عروس

رز نارنجی نشانه ی شور و علاقه زیاد است.


دسته گل عروس

رز صورتی به معنای انتقال شادی و قدردانی است.


دسته گل عروس

ترکیب رزها احساسات مخلوطی را ارسال می کند و این پیام را می گوید که احساسات خود را نمیدانم اما میدانم که شما را به اندازه کافی دوست دارم.


دسته گل عروس

بهترین رنگها برای فصل پاییز نارنجی ، زرد و قرمز ، برای بهار رنگهای صورتی ، بنفش و سبز و نیز برای زمستان سفید ، طلایی و نقره ای می باشد. از گل هایی که می توان برای دسته گل عروس استفاده کرد می توان به گل هایی مانند ارکیده ، رز ، لاله ، لیلیوم (که انواع مختلف آن نیز در تزیین ماشین عروس نیز به کار می رود ، قیمت گل لیلیوم کمی گران است ) ، پائونیا ( که به گل صد برگ شهرت دارد ) ، آلاله ، لیلی کالا (نوعی از گل نیلوفر است که خمیدگی و انحنای آن به زیبایی آن افزوده است ) ، مروارید ، ادریسی و یاسمن ( گلی ریز و ظریف که در لابه لای گلهای درشت قرار میگیرد و فضای خالی را می پوشاند ) اشاره نمود.


دسته گل عروس

اگر می خواهید خیره کننده و جذاب به نطر برسید دسته گل عروس را منحصر به فرد انتخاب کنید که می تواند سلیقه و هنر شما را به رخ بکشد.


دسته گل عروس

 

دوست عزیزم :

باشد که خداوند تمام روز های زندگیتان را حفظ کند...اینستاگرام پیج ما را در اینستاگرام دنبال کنید. 

 

تاریخ ثبت: :21-06-1398
تعداد بازدید: :3623